Całodobowe

Boksy magazynowe

Małe magazynki samoobsługowe o niedużej powierzchni

Oferowane przez nas boksy magazynowe można wykorzystać na setki sposobów. Najczęściej przechowywane są u nas meble, opony, rowery, motocykle, maszyny, dokumenty lub towary handlowe. Zdarza się też, że przechowywane są także samochody czy łodzie. Więcej na temat możliwości jakie dają magazynowe boksy samoobsługowe można też przeczytać na naszym blogu w sekcji pod tytułem Jak wykorzystać magazyny samoobsługowe , gdzie dzielimy się z wami m.in. pomysłami na temat prawidłowego przechowywania rzeczy.


Nie warto męczyć się z przedmiotami, których nie używasz codziennie ale które są Ci potrzebne od czasu do czasu. W naszych boksach bez ponoszenia dużych kosztów przechowasz wszystko. Bezpiecznie i komfortowo.


Boksy już od 69 zł miesięcznie!

Samoobsługowe Boksy Magazynowe

Boksy Magazynowe oferują przestrzeń, którą każdy może wynająć w zależności od zapotrzebowania. Boksy mogą być różnej wielkości te najmniejsze z naszej oferty zaczynają się od 7m2, natomiast największe, standardowe mają metrów 28. Jeśli potrzebujesz większą powierzchnię to również nie jest to problem. Możemy w każdej chwili połączyć ze sobą kontenery tworząc powierzchnie o wielokrotności 28m2. Z naszych boksów magazynowych może korzystać każdy, zarówno przedsiębiorcy, właściciele firm oraz osoby prywatne.


Samoobsługowe boksy są jak Twój własny zapasowy garaż czy piwnica, oferują wygodne miejsce do przechowywania dowolnych nadmiarowych rzeczy z domu czy pokoju czy nawet garażu. Po co np. przez zimę trzymać sprzęt ogrodowy w garażu blokując sobie miejsce na samochód? Do swoich rzeczy masz dostęp 24 godziny na dobę, przychodzisz i wychodzisz tak często, jak tylko tego chcesz. Dzięki elastycznym terminom wynajmu możesz pozostać tak długo, jak chcesz..

Korzystanie z boksów magazynowych jest wygodne i bardzo proste

Właściwe jedyne co musisz zrobić to zdecydować jak dużo przestrzeni potrzebujesz na początek i na jak długi czas, chcesz ją wynająć. Aczkolwiek jeśli chodzi o czas to trzeba dodać, że nie jest to kluczowa decyzja na samym początku ponieważ oferujemy wynajem zarówno dla tych którzy potrzebują przechowywać swoje rzeczy przez bardzo długi okres, jak i dla tych, których interesuje wynajem krótkoterminowy.


W naszej ofercie posiadamy boksy magazynowe różnej wielkości. Tylko od Twoich potrzeb zależy, który z nich wybierzesz. Nasz najmniejszy boks - 7 m2 może pomieścić m.in lodówkę, rower, bagażnik i sprzęt sportowy. Całkiem sporo prawda? Siedem metrów kwadratowych to jest na prawdę spora powierzchnia, często mniejsze pokoje w mieszkaniach mają właśnie taki lub zbliżony metraż. Jeżeli to za mało, zawsze możesz wybrać większy boks – od 10 m2 aż do 24 m2.

Pamiętaj wynajmując samoobsługowy boks magazynowy w naszej firmie masz nieograniczony dostęp do swoich rzeczy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To bardzo wygodne rozwiązanie. Ponadto korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje rzeczy są bezpieczne. Teren, na którym znajdują się boksy magazynowe jest monitorowany, a Ty jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do wynajętego boksu magazynowego.


Dostępne powierzchnie:
kontener7

Boks S

7 m2
kontener-10

Boks M

10 m2
kontener-14

Boks L

14 m2
kontener-28

Boks Magazynowy XL

28 m2
kontener-28-plus

Boks XL Izolowany

28 m2