Idealne miejsce dla Twoich rzeczy

Kontenery magazynowe

Kontenery magazynowe oferują przestrzeń, którą można wynająć i przeznaczyć na przechowywania dowolnych rzeczy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie do przechowywania wszystkich nadmiarowych rzeczy z firmy, domu czy piwnicy. Dostępne są 24 godziny na dobę, możesz je odwiedzać tak często, jak tylko tego zechcesz.


Oferujemy kontenery magazynowe o powierzchniach: 7, 10, 14, 28 [m2]


Nie warto męczyć się z przedmiotami, które są Ci potrzebne ale, których nie używasz na co dzień. W naszych kontenerach bez ponoszenia dużych kosztów przechowasz wszystko. Bezpiecznie i komfortowo.

W naszej ofercie dostępną jest szeroka gama magazynowych kontenerów, co pozwala nam dopasować magazyn dla Państwa indywidualnych potrzeb. Można wybierać spośród różnych wersji rozmiarowych czy też sposobu umiejscowienia drzwi kontenera. Każdy z magazynów posiada oświetlenie oraz ma zainstalowaną kamerę monitoringu.


Samoobsługowe kontenery magazynowe już od 69 zł miesięcznie!

Nasza firma pozwala także Państwu na kreatywność tworzenia własnej powierzchni, przez możliwość połączenia kilku kontenerów. Umożliwia to szybki wynajem magazynu o nieograniczonej powierzchni. Każdy z kontenerów posiada wewnętrzne oświetlenie oraz jest monitorowany z zewnątrz przez profesjonalny system cctv. Ponadto wszystkie kontenery magazynowe pokryte są specjalną farbą antyrefleksyjną, która odbija promienie słoneczne co obniża temperaturę w upalne dni w wewnątrz pomieszczenia.

Kontenery magazynowe w łódzkim

Jesteśmy największą tego typu magazynownią w województwie łódzkim. Dzięki dogodnemu usytuowaniu w centralnej Polsce w samym środku województwa łódzkiego (tylko kilka kilometrów od węzła z drogą ekspresowa S8) obsługujemy klientów z trzech województw ( Łódzkiego, Mazowieckiego oraz Wielkopolskiego). Z naszych kontenerów korzystają firmy i osoby prywatne z Łodzi, Warszawy , Pabianic, Sieradza i wielu inny miast.

Jak korzystać z kontenerów magazynowych?

Korzystanie z naszych magazynów jest dziecinnie proste.


Na początek zdecyduj jak dużej przestrzeni potrzebujesz i na jak długi czas, chcesz ją wynająć. W naszej ofercie posiadamy schowki magazynowe różnej wielkości. Tylko od Twoich potrzeb zależy, który z nich wybierzesz.


Nasz najmniejszy magazyn dostępny w kontenerze, o wielkości 7 m2 może pomieścić lodówkę, rower, bagażnik i sprzęt sportowy. Jeżeli to za mało, zawsze możesz wybrać większą powierzchnię – od 10 m2 aż do 24 m2.


Wiemy, jak cenny w dzisiejszym świecie jest czas, dlatego oferujemy wynajem zarówno dla tych którzy potrzebują przechowywać swoje rzeczy przez bardzo długi czas, jak i dla tych, których interesuje wynajem krótkoterminowy.

Samoobsługowy kontener magazynowy

Nasze kontenery magazynowe to oferta dla wszystkich poszukujących dodatkowego miejsca dla magazynowania swoich rzeczy. Doskonale nadają się również dla firm jako dodatkowy magazyn na towar handlowy, lub dla przedstawicieli do przechowywania materiałów marketingowych. Jeżeli prowadzisz swój biznes na pewno wiesz, jakim wyzwaniem logistycznym jest uporządkowanie i przechowywanie towarów czy paczek przeznaczonych do wysyłki. W Magazynowni24 bez względu na wielkość towarów, znajdziemy dla nich odpowiednią przestrzeń.

Jeżeli nie wiesz, jak przetransportować swoje przedmioty do kontenera magazynowego, chętnie cały proces ułatwimy i pomożemy organizując tani, szybki i wygodny transport.
Dostępne powierzchnie:
kontener7

Magazyn S

7 m2
kontener-10

Magazyn M

10 m2
kontener-14

Magazyn L

14 m2
kontener-28

Magazyn XL

28 m2
kontener-28-plus

Magazyn XL Izolowany

28 m2

Wynajmując kontener magazynowy w magazynownia24 masz bezproblemowy dostęp do swoich rzeczy przez całą dobę. To bardzo wygodne rozwiązanie. Ponadto korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje rzeczy są bezpieczne. Teren, na którym znajdują się schowki magazynowe jest monitorowany, a Ty jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do wynajętego magazynu samoobsługowego. Brzmi dziecinnie prosto, dlatego jeżeli potrzebujesz miejsca do przechowywania swoich rzeczy, znajdziesz je w Magazynowni24.