U nas możesz przechować wszystko

Self Storage

Magazyny Self Storage przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje miejsca do przechowywania rzeczy. Oferują wygodne rozwiązanie do przechowywania wszystkich nadmiarowych rzeczy z firmy, domu czy piwnicy. Dostępne są 24 godziny na dobę, możesz je odwiedzać tak często, jak tylko tego zechcesz.


Są całkowicie bezpieczne - objęte monitoringiem i w rzeczywistości bardziej bezpieczne niż strych Twojego domu czy kolegi.


Nie męcz się z przedmiotami, które są Ci potrzebne ale, których nie używasz na co dzień. W naszej Magazynowni bez ponoszenia dużych kosztów przechowasz wszystko. Bezpiecznie i komfortowo.

Jedną z największych zalet korzystania z schowków jest oszczędność czasu i przestrzeni. Powierzchnie Self Storage są jak dodatkowy pokój w domu lub zapasowy schowek czy garaż. Może z nich korzystać każdy, zarówno przedsiębiorcy, właściciele firm oraz osoby prywatne.


Przechowanie rzeczy od 69 zł miesięcznie!

Co to jest self storage?

Self storage to przestrzeń, którą każdy może wynająć. Zazwyczaj jest to pomieszczenie w formie samoobsługowego magazynu. Taka przestrzeń może być różnej wielkości, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta. Ponieważ magazyny są jak już wcześniej zaznaczyliśmy samoobsługowe korzystanie z nich jest niezwykle proste i wygodne. Największą zaletą selfstorage jest oszczędność czasu i przestrzeni. Może z nich korzystać każdy, zarówno przedsiębiorcy, właściciele firm oraz osoby prywatne.

Planujesz przeprowadzkę albo remont. Nie masz co zrobić z rzeczami, dzwonisz po znajomych podpytujesz... Część rzeczy zostawiasz u jednych, inną u drugich. Marnujesz cały dzień, przejeżdżasz kilometry, w efekcie jesteś wykończony i myślisz gdzie tu upchnąć jeszcze kilka pozostałych rzeczy... Znane co?:)
Na szczęście teraz jest na to znacznie prostszy sposób: Self Storage Magazynowanie24.pl


Selfstorage to samoobsługowy magazyn

Nasze magazyny samoobsługowe są dla każdego, kto potrzebuje miejsca do przechowywania rzeczy. Jeżeli prowadzisz swój biznes na pewno wiesz, jakim wyzwaniem logistycznym jest uporządkowanie i przechowywanie towarów czy paczek przeznaczonych do wysyłki. W Magazynowni24 bez względu na wielkość towarów, znajdziemy dla nich odpowiednią przestrzeń.

Dla kogo jest selfstorage?

Selfstorage jest nie tylko dla przedsiębiorców. Z naszych usług korzysta coraz więcej osób prywatnych, które wykorzystują przestrzeń w schowkach do przechowywania najróżniejszych rzeczy. Od łódek rybackich, motorów, rowerów czy quadów po opony na zmianę, narzędzia czy nawet ozdoby choinkowe. Wszystkie te przedmioty, które zajmują bardzo dużo miejsca, a nie mieszczą się w domu przechowasz w Magazynowni24. Ponadto, wynajem selfstorage świetnie sprawdzi się w czasie remontu. Zamiast oklejać wszystkie meble folią zabezpieczającą i przestawiać je z konta w kąt, świetnym rozwiązaniem jest przewiezienie ich do magazynu samoobsługowego.

Jeżeli nie wiesz, jak przetransportować duże przedmioty do self storage, chętnie cały proces ułatwimy i pomożemy organizując tani, szybki i wygodny transport.
Dostępne powierzchnie:
kontener7

Magazyn S

7 m2
kontener-10

Magazyn M

10 m2
kontener-14

Magazyn L

14 m2
kontener-28

Magazyn XL

28 m2
kontener-28-plus

Magazyn XL Izolowany

28 m2

Self storage a przeprowadzka

Wynajem magazynu self storage jest również znakomitym rozwiązaniem na czas przeprowadzki. Zmiana miejsca zamieszkania jest zawsze sytuacją, w którą ludzie angażują ogrom pracy i energii. Zdarza się, że nowe mieszkanie nie jest jeszcze gotowe do wprowadzenia się, gdy stare trzeba już opuścić. Wtedy zamiast upychać meble po znajomych, można je wszystkie zgromadzić w którymś z naszych magazynów i przewieźć je pod nowy adres wtedy, gdy będzie można się już wprowadzać.

Bez względu na ilość i wielkość mebli, które potrzebujecie przechowywać my znajdziemy idealną przestrzeń dla waszych rzeczy.

Z selfstorage coraz częściej korzystają również osoby, które dużo podróżują. Zarówno ze względów osobistych jak i zawodowych.

Jak korzystać z Self Storage?

Korzystanie z selfstorage jest dziecinnie proste.


Wystarczy, że zdecydujesz jak dużej przestrzeni potrzebujesz i na jak długi czas, chcesz ją wynająć. W naszej ofercie posiadamy schowki magazynowe różnej wielkości. Tylko od Twoich potrzeb zależy, który z nich wybierzesz.


Nasze najmniejsze pomieszczenie, o wielkości 7 m2 może pomieścić lodówkę, rower, bagażnik i sprzęt sportowy. Jeżeli to za mało, zawsze możesz wybrać większy schowek – od 10 m2 aż do 24 m2.


Wiemy, jak cenny w dzisiejszym świecie jest czas, dlatego oferujemy wynajem zarówno dla tych którzy potrzebują przechowywać swoje rzeczy przez bardzo długi czas, jak i dla tych, których interesuje wynajem krótkoterminowy.

Wynajmując przestrzeń w magazynownia24 masz nieograniczony dostęp do swoich rzeczy przez całą dobę. To bardzo wygodne rozwiązanie. Ponadto korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje rzeczy są bezpieczne. Teren, na którym znajdują się schowki magazynowe jest monitorowany, a Ty jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do wynajętego magazynu samoobsługowego. Brzmi dziecinnie prosto, dlatego jeżeli potrzebujesz miejsca do przechowywania swoich rzeczy, znajdziesz je w Magazynowni 24.