Szyte na miarę

Magazyny wielkogabarytowe woj. łódzkie

Indywidualnie dopasowana oferta skierowana do osób poszukujących dobrze skomunikowanego magazynu wielkogabarytowego w centrum Polski na terenie województwa łódzkiego.
Posiadamy uzbrojone tereny inwestycyjne pod potencjalną zabudowę powierzchni magazynowych z wymaganą infrastrukturą. Cały proces budowlany realizujemy samodzielnie w oparciu o autorskie projekty, dopasowane do indywidualnych potrzeb Inwestorów oraz konkretne ramy budżetowe.

Dostosowanie magazynu

Magazyn dostosowujemy do zapotrzebowania i specyfiki branży dla której jest budowany. Uwzględniamy przy tym wszystkie sugestie inwestorów, doradzamy i wspomagamy na każdym etapie procesu decyzyjnego. Oferowane przez nas tereny inwestycyjne posiadają wszystkie wymagane prawem pozwolenia na zabudowę, dostęp odpowiednio szerokiej drogi dojazdowej oraz kompletną infrastrukturę wymaganą przy tego typu inwestycjach.


Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich potrzebach
Idealna lokalizacja dla Twojej firmy

MAGAZYN woj. ŁÓDZKIE

Oferujemy wielkogabarytowy magazyn dostosowany do indywidualnych wymogów inwestora, zlokalizowany w centralnej Polsce w województwie łódzkim w odległości tylko 7km od węzła komunikacyjnego z droga ekspresową S8 (E67/S8).
Na zdjęciach widoczna jest nasza ostatnia realizacja magazynu o powierzchni 1300m2. Dysponujemy terenami pod potencjalną zabudowę powierzchni magazynowych z wymaganą infrastrukturą. Cały proces budowlany realizujemy samodzielnie w oparciu o autorskie projekty, wkomponowane w indywidualne potrzeby Inwestorów oraz konkretne ramy budżetowe.