Nie mieścisz się w domu ze swoimi rzeczami? Idealne rozwiązanie to:

Przechowalnia rzeczy

Magazynownia24 Space&Comfort jako magazyny wykorzystuje kontenery morskie, których sprawdzona i solidna konstrukcja używana jest w transporcie na całym świecie. Stalowe kontenery magazynowe są szczelne i wytrzymałe, dlatego też doskonale ochraniają przechowywane rzeczy i produkty przed działaniem czynników atmosferycznych. Gwarantuje to naszym klientom bezpieczny i trwały magazyn osobisty. Z dotychczasowych naszych doświadczeń wynika, że przechowalnia to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Można u nas zmagazynować dosłownie wszystko - od drobnych rzeczy ogrodowych czy maszyn, po rowery, a nawet samochody.

Powierzchnie magazynowe

Posiadamy szeroką gamę kontenerów, co pozwala nam dopasować magazyn i jego powierzchnię dla Państwa indywidualnych potrzeb. Można wybierać spośród różnych wersji rozmiarowych czy też sposobu umiejscowienia drzwi magazynu, w którym chcielibyście Państwo przechowywać rzeczy. Każdy schowek magazynowy posiada oświetlenie oraz ma zainstalowaną kamerę monitoringu.

Przechowywanie rzeczy


Nasza firma pozwala także Państwu na kreatywność tworzenia własnej powierzchni, przez możliwość połączenia kilku kontenerów. Umożliwia to szybki wynajem magazynu o nieograniczonej powierzchni i przechowywanie praktycznie wszystkiego.
Przechowywanie rzeczy w naszej placówce, to doskonałe rozwiązanie dla wielu przedsiębiorstw. Jednym z powodów jest obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem powierzchni magazynowych, w porównaniu z tradycyjnymi magazynami. Oferta dla klienta indywidualnego dopasowana jest przede wszystkim do jego budżetu. Posiadamy schowki w przedziałach cenowych dla każdego i pomagamy dobrać powierzchnię tak, by nie obciążała budżetu, a zarazem spełniała oczekiwania naszych klientów.

Dowolny okres wynajmu magazynu

To Ty decydujesz na jaki okres chcesz wynająć schowek

Swobodny wybór powierzchni

Sam wybierasz powierzchnię oraz przeznaczenie magazynu

Bezpieczny, moniotorowany teren

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo. Cały teren objęty jest monitoringiem

Przechowalnia dostępna 24h

Masz nieograniczony dostęp o każdej porze dnia i nocy, przez 24h
 
Przechowamy dla Ciebie wszystko!

Masz mało miejsca w mieszkaniu lub w domu? Planujesz remont i nie wiesz co zrobić ze sprzętem i meblami? Chcesz przechować motocykl, opony, rower albo narty? Magazynownia24 to całodobowe, monitorowane schowki magazynowe. Zapraszamy