Doświadczony zespół, nowe samochody transportowe, elastyczne usługi

Przeprowadzki

Przeprowadzkami zajmujemy się od bardzo długiego czasu. Posiadamy bogate doświadczenie w branży transportowej i przeprowadzkowej. Jesteśmy jedną z najlepszych firm realizujących przeprowadzki w województwie łódzkim.

Współpracujemy także z największymi firmami przeprowadzkowymi w Polsce, dzięki czemu nieustannie podnosimy swoje doświadczenie w zakresie prowadzonych usług jak i rzetelnej obsługi klienta, a także z pełną odpowiedzialnością możemy podjąć się każdej realizacji dając gwarancję najwyższych standardów.


Firma przeprowadzkowa

Nasza firma przeprowadzkowa działa głównie na terenie województwa łódzkiego ale także obsługujemy również inne województwa. Dysponujemy nowoczesną flotą transportową, dzięki której jesteśmy w stanie przewieźć nawet najbardziej nietypowe ładunki. Zapewniamy doświadczoną kadrę pracowników, która w profesjonalny i bezpieczny sposób przetransportuje Państwa meble, sprzęty AGD i wszystko inne pakunki do nowego lokum.


Zapewniamy kompleksowe usługi przeprowadzkowe

Przeprowadzki łódzkie

Do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, aby nasi klienci czuli, że są obsługiwani wyjątkowo. Stawiamy na partnerskie relacje, miłą atmosferę i profesjonalizm. Działamy na terenie woj. łódzkiego m.in w takich miastach jak Łódź, Pabianice, Zduńska Wola, Sieradz, Łask, Piotrków Trybunalski, Zgierz, Łęczyca, Bełchatów i inne.


Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy rzetelnie i z dbałością realizują swoje zadania. Dla nas najważniejsze jest skuteczne, szybkie i przede wszystkim bezpieczne przetransportowanie Państwa rzeczy w wyznaczonym czasie i do właściwego miejsca.


Oferujemy tanie przeprowadzki mieszkań, domów i firm


Planujesz przeprowadzkę albo po prostu remont i szukasz sprawdzonej firmy, która tymczasowo gdzieś przewiezie Twoje rzeczy? Nie marnuj swojego czasu dzwoniąc po znajomych, organizując pomocników, szukając miejsc gdzie możesz zostawić swoje rzeczy . I tak w najlepszym razie część rzeczy zostawiasz u jednych, inną u drugich. Zmarnujesz cały dzień, umęczysz się, nakręcisz kilometry...
Jest wygodniejszy i całkiem niedrogi sposób - skorzystaj z naszych usług. Będziesz zaskoczony jak wygodne, tanie i łatwe to rozwiązanie.


Zapytaj lub
Zorganizuj przeprowadzkę
Z NAMI
Chcesz zorganizować przeprowadzkę i szukasz sprawdzonej firmy?
Zadzwoń:
+48 606 116 222

Jeśli masz jakieś pytania ale wolisz napisać skorzystaj z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy

Przeprowadzka do magazynu samoobsługowego

Współpracując z nami możecie również Państwo skorzystać z oferowanych przez nas magazynów samoobsługowych. Wynajem takiego magazynu jest znakomitym i często wykorzystywanym rozwiązaniem kiedy nowe mieszkanie nie jest jeszcze gotowe do wprowadzenia się, a stare trzeba już opuścić. W takiej sytuacji zamiast upychać meble po znajomych, można je wszystkie zgromadzić w którymś z naszych magazynów i przewieźć je pod nowy adres wtedy, gdy będzie można się już wprowadzać.

Bez względu na ilość i wielkość mebli, które potrzebujecie przechowywać my znajdziemy idealną przestrzeń dla waszych rzeczy.

Z selfstorage coraz częściej korzystają również osoby, które dużo podróżują. Zarówno ze względów osobistych jak i zawodowych.

W naszej firmie można zamówić zarówno przeprowadzkę do nowego lokum, a także do jednego z naszych magazynów. Skontaktuj się z nami!

Korzystanie z naszych magazynów to bardzo wygodne rozwiązanie. Dostęp do rzeczy jest całkowicie nieograniczony, możesz do nich zaglądać o każdej porze 7 dni w tygodniu. Teren, na którym znajdują się magazyny, a co za tym idzie także i Twoje rzeczy jest monitorowany, a Ty jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do swojego magazynu samoobsługowego.

 
Twoje rzeczy możemy także przewieźć czasowo do jednego z naszych magazynów.
Zobacz dostępne powierzchnie:
kontener7

Magazyn S

7 m2
kontener-10

Magazyn M

10 m2
kontener-14

Magazyn L

14 m2
kontener-28

Magazyn XL

28 m2