Całodobowe. Monitorowane. Dostępne 7 dni w tygodniu/24h

Wynajem magazynów Zduńska Wola

W naszych magazynach w Zduńskiej Woli przechowasz wszystko co tylko potrzebujesz: meble, opony, rowery, motory, quady, maszyny, dokumenty i wiele więcej. Wszystko co zechcesz. Oferujemy elastyczne umowy najmu oraz monitoring i swobodę korzystania o dowolnej porze w ciągu doby. Bezpiecznie przechowamy twoje rzeczy!.

Magazynowanie z wykorzystaniem naszych schowków to bezpieczny i bardzo tani sposób na poradzenia sobie ze sprzętem, którego normalnie nie masz gdzie trzymać. Istnieje możliwość wynajęcia magazynu nawet na okres 1 miesiąca. Łatwy dojazd dla mieszkańców Zduńskiej Woli i wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego to niewątpliwie kolejną wielka zaleta naszej magazynowni.
Przechowanie rzeczy od 69 zł miesięcznie!
Wynajem

Kontenery magazynowe Zduńska Wola


Schowek w kontenerze magazynowym to idealne dodatkowe miejsce na dowolne przedmioty, które są dla Ciebie ważne. Dla jednego ważny przedmiot to ten, który ma dużą wartość finansową. Dla kogoś innego będzie to rzecz o znaczeniu bardziej sentymentalnym. Jeszcze inna osoba powie, że istotny przedmiot to ten, z którego intensywnie korzysta prawie przez cały rok albo wtedy, gdy jest na niego odpowiednia pora z uwagi na sezon. Bez względu na to, co chcesz przechować nasz magazyn osobisty stoi przed Tobą otworem. Bez trudu znajdziesz tutaj przestrzeń dla wszystkich swoich rzeczy i będziesz mieć pewność, że nic im się nie stanie.


Magazynownia24 jako schowki magazynowe wykorzystuje morskie kontenery transportowe, których solidna i mocna konstrukcja używana jest na całym świecie nie tylko w transporcie. Stalowe kontenery magazynowe są bardzo odporne na działanie nawet najbardziej ekstremalnych warunków atmosferycznych (wytrzymują nawet sztormy na morzu) zatem bez trudu poradzą sobie z pogodą w Zduńskiej Woli. Są bardzo szczelne i wytrzymałe, dzięki czemu doskonale nadają się do przechowywania rzeczy i produktów chroniąc je przed działaniem czynników atmosferycznych.
 
 
To zależy od Ciebie czy wykorzystasz powierzchnię jako

Magazyn, Garaż czy Schowek...

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć co potrzebujesz przechować w naszym magazynie. Czy chcesz go wykorzystać jako garaż na motocykl, przechowalnie opon czy schowek na nadmiarowe dokumenty, które przekazała Ci księgowa.
Nie ma to jednak znaczenia ponieważ mamy powierzchnie magazynowe na każdą tego typu i inną okoliczność. Schowki dostępna są już od 7m2. Wykorzystaj je jak chcesz!