Schowki magazynowe dla studentów Magazynownia24.pl
Przechowywanie mebli
Przechowywanie mebli podczas remontu
16 listopada 2020
Przeprowadzka
Przeprowadzka do nowego mieszkania
3 listopada 2020

Schowki magazynowe dla studentów

Według niektórych studia to najlepszy czas w życiu. Niezależnie czy ci niektórzy mają rację czy nie, z pewnością szkoda byłoby zepsuć ten czas niepotrzebnym stresem. Jednym z jego źródeł może być problem z sensownym ułożeniem wszystkich swoich przedmiotów w malutkiej kawalerce lub pokoju w akademiku. Dodatkowo sytuacja może się jeszcze bardziej skomplikować gdy będziesz chciał/a wyjechać na zagraniczną wymianę studencką lub wakacje, bez płacenia za nieużywany lokal.
Na szczęście Magazynownia24 ma na to łatwe, praktyczne i bezpieczne rozwiązanie – wynajem samoobsługowych schowków na elastyczne przedziały czasowe.

Rozmiar schowka dostosowany do potrzeb

Prawdopodobnie Twoje nowe studenckie lokum, może być mniejsze niż się spodziewasz. Metrowe biurko, mała szafa na ubrania i zero innej przestrzeni na schowanie swojej kolekcji książek – niestety  to są realia większości studenckich mieszkań. Nie przejmuj się jednak, ponieważ wszystko czego nie zmieścisz w nowym mieszkaniu możesz schować w naszych schowkach na tak długo jak tego potrzebujesz. Co więcej, w zależności od tego jak dużo nadmiernego sprzętu posiadasz możesz dobrać odpowiedni rozmiar magazynu. Nie ma sensu przetrzymywać kilku walizek w magazynie o gabarytach pozwalających schować samochód osobowy.
Nie wiesz jakiej wielkości schowek magazynowy będzie dla Ciebie odpowiedni? Skorzystaj z naszego przelicznika powierzchni lub skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy.

Pomoc zawsze pod ręką

Gdy już dokonasz wyboru odpowiedniego rozmiaru magazynu to w zasadzie jesteś już na mecie. Opakowaniami ochronnymi i kartonami nie musisz się przejmować – je możesz zakupić już u nas na miejscu, tak więc jeżeli okaże się że brakuje Ci jeszcze jednej folii bąbelkowej lub dodatkowego kartonu na książki na pewno Ci pomożemy. Nasi pracownicy mogą też pomóc z przetransportowaniem przedmiotów do naszego magazynu, z wykorzystaniem osobówki lub busa o wygodnej dla Ciebie porze.
Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby maksymalnie ułatwić Ci proces przeniesienia się na studia. Rozpoczęcie nowego etapu życia może być stresujące, a przechowywanie swoich rzeczy zmieniając miejsce zamieszkania, naprawdę nie musi być kolejnym problemem.

Brak stresu podczas wyjazdów

Targanie ze sobą ogromnego bagażu i swoich rzeczy do domu po każdym zakończonym semestrze, tylko po to by zabierać go z powrotem kilka tygodni później z całą pewnością nie ma sensu. Zabierz ze sobą tylko te rzeczy, które są kluczowe do twojego dobrego samopoczucia, a resztę przechowaj bezpiecznie w naszych samoobsługowych schowkach, do których możesz mieć dostęp kiedy tylko zechcesz.


Chcesz sobie zrobić dłuższą przerwę od studiów, żeby podróżować po świecie i zastanawiasz się co zrobić z resztą swoich rzeczy? Gdy wynajmujesz powierzchnię magazynową u nas to nic bardziej prostego – zawsze możesz też zwiększyć powierzchnię wynajmując nieco większy schowek.
Nie wiesz na jak długo wyjeżdżasz, a nie chcesz przepłacać za przechowywanie rzeczy? Współpracując z nami to też nie jest problem. Oferujemy zarówno krótko jak i długo terminowe umowy, które pozwolą Ci tak dobrać okres wynajmu aby pasował on do Twoich zmieniających się potrzeb.