Magazynowanie rzeczy podczas podróży - Magazynownia24
Przechowywanie opon
Bezpieczne przechowywanie opon
22 stycznia 2021
Magazynowanie w różnych sytuacjach życiowych
Przechowywanie rzeczy
29 grudnia 2020

Planujesz bliższą, bądź dalszą podróż? A może chcesz być w drodze przez cały rok? Niezależnie od tego, która z tych opcji bardziej Cię przekonuje – na pewno będziesz spokojniejsza/spokojniejszy, jeżeli Twój dobytek będzie bezpieczny pod Twoją nieobecność. A to masz jak w banku, jeżeli skorzystasz z naszych usług.

Magazynownia24 to miejsce, w którym znajdziesz magazyny samoobsługowe różnej wielkości. Są one odpowiednio przystosowane do przechowywania nawet bardzo cennych przedmiotów. Samochody, motory, rowery, meble, sprzęt RTV i AGD, kolekcje drogich obrazów, książek czy nawet znaczków – to wszystko możesz nam powierzyć. Jeżeli wybierasz się w podróż dookoła świata, znalazłeś pracę w Tajlandii, a może po prostu chcesz odwiedzić swoją rodzinę w USA, nie zostawiaj cennych przedmiotów samych sobie. Swoje mieszkanie możesz wynająć, a dobytek przekaż nam, aby odebrać go w całości po Twoim powrocie.

Dobierz wielkość schowka

W Magazynowni24 czeka na Ciebie szeroki wybór różnorodnych schowków samoobsługowych, w takich rozmiarach jak 7, 10, 14, czy 28 mkw. Co ważne, na Twoje indywidualne zamówienie możesz połączyć kontenery i stworzyć jeszcze większy magazyn. Możesz w nich przechowywać kartony z swoimi prywatnymi rzeczami, sprzęt RTV i AGD, opony, rowery, motocykle, instrumenty muzyczne, książki czy nawet samochody. Kiedy Ty będziesz w podróży, Twoje rzeczy będą pod stałym monitoringiem. Teren naszej Magazynowni jest monitorowany przez profesjonalny system kamer, dzięki czemu uda się nam ochronić Twój dobytek również przed złodziejami!

Swobodnie żongluj terminami

Planujesz podróż na trzy miesiące, a niespodziewanie wydłużyła się ona do pół roku? Żaden problem. W Magazynowani podchodzimy elastycznie do kwestii terminów. W dowolnym momencie możesz przedłużyć czas przechowywania poszczególnych przedmiotów. A jeżeli przyjedziesz do Polski jedynie na kilka dni, możesz nas odwiedzić i zabrać ze sobą, na przykład część przechowywanego dobytku. Wtedy możemy również zmienić wielkość schowka, na przykład na ten nieco mniejszy. A w naszych kontenerach możesz również przechowywać cenne pamiątki ze swoich podróży! Będzie to dla Ciebie swoista kapsuła czasu, którą możesz odwiedzać w dowolnym momencie.

Pomożemy Ci zorganizować transport

Przewożenie całego dobytku życia nie jest łatwe. Potrzeba do tego specjalnego, dużego pojazdu, który pomieści Twoje rzeczy. Możemy pomóc Ci z ich przetransportowaniem, a także noszeniem. Jeżeli nie masz czasu zorganizować tego samodzielnie, powierz tę kwestię nam, a na pewno tego nie pożałujesz. Ponadto na miejscu, w naszej Magazynowni możesz również kupić opakowania, na przykład kartony do przechowywania poszczególnych przedmiotów. Dzięki temu uda Ci się odpowiednio zorganizować przestrzeń w Twoim schowku, co umożliwi Ci zmieszczenie we wnętrzu jeszcze większej ilości rzeczy. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana, a z naszych usług chętnie korzystają również rodzice małych dzieci, którym zależy na tym, aby zatrzymać zabawki oraz ubranka po swoich pociechach na nieco dłużej.

Zobacz także naszą ofertą dotyczącą przeprowadzek: Przeprowadzki woj. łódzkie.