Przechowalnia rzeczy i cennych przedmiotów w różnych sytuacjach
Przechowywanie rzeczy podczas podróży
Magazynowanie rzeczy podczas podróży
7 stycznia 2021
Magazynowanie sprzętu sportowego
Magazynowanie sprzętu sportowego poza sezonem
10 grudnia 2020

Przeprowadzka, rozwód, narodziny dziecka czy śmierć bliskiej osoby – w naszym życiu zdarzają się przeróżne sytuacje, z którymi musimy się uporać. Jedne są przykre i smutne, inne radosne i przyjemne. Niezależnie od sytuacji, możesz potrzebować odpowiedniego miejsca do przechowywania cennych przedmiotów. Możemy Ci w tym pomóc.

Przechowywanie rzeczy w różnych sytuacjach życiowych

W życiu każdego z nas zdarzają się przeróżne sytuacje, z którymi można się uporać łatwiej, bądź trudniej. W wielu przypadkach potrzebne jest miejsce do magazynowania ważnych aczkolwiek nadmiarowych w danym momencie przedmiotów. Dzięki naszym magazynom samoobsługowym możesz znacznie ułatwić sobie między innymi przeprowadzkę. Jeżeli sprzedałeś mieszkanie, a dopiero kończysz budowę domu i tymczasowo mieszkasz w wynajmowanym lokum – żaden problem – najlepsze rozwiązanie to przechowalnia rzeczy. Nasze magazyny pomieszczą kolekcje cennych książek, naczynia, a nawet meble czy sprzęt AGD i RTV!

Ślub i narodziny dziecka

Jedne z szczęśliwszych chwil w życiu każdego z nas, to zdecydowanie ślub oraz narodziny dziecka. Po wielkim weselu, możesz spodziewać się sporej ilości prezentów. Jeżeli wynajmujesz niewielkie mieszkanie i dopiero szykujesz się do przeprowadzki, możesz mieć problem z przechowywaniem wszystkich rzeczy. W takim przypadku możesz postawić na wynajem jednego z naszych schowków samoobsługowych. Jego wielkość możemy dowolnie dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb. Podobnie wyposażenie. Potrzebujesz sporej ilości półek? Żaden problem! Możemy to dla Ciebie zorganizować. A jeżeli czekasz na narodziny dziecka i już powoli kompletujesz wyprawkę w postaci zabawek, mebli, w tym łóżeczka czy ubranek i również planujesz przeprowadzkę przed rozwiązaniem – nie składuj tych przedmiotów w niewielkim lokum. W naszej przechowalni będą bezpieczne, a co równie ważne, będziesz mógł je łatwo przetransportować do nowego mieszkania. (Na marginesie: Pomagamy w transporcie do magazynu!)

Rozwód, przeprowadzka – gdzie przechować rzeczy?

Coś się kończy, coś zaczyna… Rozwód nie należy do przyjemnych doświadczeń, jednak wiele osób się z nim boryka. Nieodzownym elementem jest w tym przypadku również przeprowadzka. Ułożenie swojego życia na nowo jest długotrwałym procesem. Zanim znajdziesz nowe, odpowiednio duże mieszkanie, warto byś przechował wszystkie swoje rzeczy w jednym z naszych magazynów. U nas będą bezpieczne – nie ulegną zniszczeniu, ani nikt ich nie ukradnie. Plac i teren wokół kontenerów jest monitorowany, a każdy schowek posiada oświetlenie. Co ważne, możesz przechowywać u nas swoje rzeczy przez dowolną ilość czasu!

Odejście bliskiej osoby

Śmierć to nieodzowny element naszego życia. Odejście bliskich osób, dziadków czy rodziców, jest niezwykle smutne. Jeżeli otrzymałeś w spadku wiele przedmiotów, które mogą mieć wartość sentymentalną – nie rozstawaj się z nimi! Nawet, jeżeli w Twoim domu nie ma na nie miejsca. Wynajmij jeden z naszych magazynów i odwiedzaj go, kiedy tylko masz na to ochotę. Będzie to dla Ciebie miejsce zupełnie wyjątkowe, w którym ulokujesz swoje wspomnienia o bliskich osobach i zawsze będziesz mógł do nich wrócić. Do wyboru masz przechowalnie o różnej wielkości. W naszej ofercie znajdziesz nawet kontenery, które pomieszczą samochód!