Magazynowanie materiałów budowlanych - Magazynownia24.pl
Przechowalnia dokumentów dla biur rachunkowych
Przechowalnia dokumentów dla biur rachunkowych
29 marca 2021
Przechowywanie dokumentacji firmowej
Przechowywanie dokumentacji firmowej
4 marca 2021

Szykujesz się do budowy domu? A może jesteś w trakcie, ale przez wzgląd na pogodę albo finanse musiałeś wstrzymać prace? Nie pozwól, aby zakupione materiały niszczały! Możesz je przechować w naszych magazynach.

Składy budowlane dość często wyprzedają materiały w okazyjnej cenie, na przykład w grudniu, przed końcem roku. Nierzadko tak robią również z końcówkami danej serii. Jest to okazja do zaopatrzenia się w płytki, panele, bloczki, kleje, zaprawy, styropian, wełnę czy okna albo drzwi w niezwykle korzystnej cenie. Budowa domu to duże przedsięwzięcie, które pochłania ogromne ilości pieniędzy. Warto zatem co nieco zaoszczędzić!

Przechowywanie materiałów budowlanych

Materiały budowlane w większości przypadków nie powinny być składowane na świeżym powietrzu. Na otwartym terenie są narażone na zmienne warunki atmosferyczne, które mogą sprawić, że te stracą swoje właściwości. Deszcz, silne porywy wiatru, promieniowanie słoneczne, mróz czy śnieg – to wszystko może mieć negatywny wpływ na takie materiały jak bloczki budowlane, wełna, styropian, zaprawy murarskie czy kleje. Należy je zatem przechowywać w zamkniętej przestrzeni. Na budowie trudno jest to zrobić, ponieważ najczęściej jest to otwarty teren, bez zadaszenia i często nie zabezpieczony przed kradzieżą. Jeżeli uda Ci się kupić produkty w korzystnej cenie, lepiej zleć ich transport od razu do punktu magazynowego. W naszych kontenerach zakupione przez Ciebie materiały będą bezpieczne. Nikt ich nie ukradnie, a także będą chronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Co ważne, teren Magazynowni jest nieustannie monitorowany, dzięki czemu możesz spać spokojnie!

Jaką wielkość boksu magazynowego wybrać?

W Magazynownia24 znajdziesz wiele różnorodnych powierzchni i boksów magazynowych. Przede wszystkim ich różna wielkość umożliwia wybór najlepszej propozycji, która będzie dopasowana do ilości materiału, który chcesz przechować. Posiadamy również magazyny wielkogabarytowe, możemy je dostosować do Twoich potrzeb lub połączyć kilka kontenerów. W standardowej ofercie czekają na Ciebie schowki o wielkości 7, 10, 14 oraz 28 mkw.
W przypadku materiałów budowlanych ważne jest to, aby poszczególne produkty nie były ściśnięte. Muszą mieć swobodę, a wiele z nich nie może leżeć jedne na drugich. O tej specyfice należy pamiętać podczas wynajmu schowka magazynowego, tak aby Twoje towary przede wszystkim były bezpieczne w trakcie sezonowego przechowywania. Ich przewożenie i przemieszczanie najczęściej jest możliwe, kiedy te są ułożone na paletach.

Boksy magazynowe otwarte 24h

Ogromnym atutem korzystania z naszych usług jest to, że nasze boksy i magazyny są otwarte dla klientów przez 24 godziny na dobę! To sprawia, że w każdym momencie możesz dowieść czy zabrać poszczególne produkty. Możesz również przedłużyć czy całkowicie zrezygnować z wynajmu, kiedy nasze usługi staną się dla Ciebie zbędne. Naszym klientom pomagamy również w zorganizowaniu specjalistycznego transportu, tak aby mogli cieszyć się szybkim i bezpiecznym przewiezieniem magazynowanych materiałów w dowolne miejsce.