Dodatkowe miejsce na towar handlowy - Magazynownia24.pl
Przechowywanie dokumentacji firmowej
Przechowywanie dokumentacji firmowej
4 marca 2021
Przechowywanie motorów, rowerów i sprzętu ogrodowego
5 lutego 2021

Udało Ci się kupić w okazyjnej cenie towar do swojego sklepu? A może szykujesz się do sezonu, w którym sprzedaż będzie znacznie zwiększona, a Twój magazyn pęka w szwach? W takim razie koniecznie wybierz profesjonalną przechowalnię, w której ulokujesz zamówione produkty.

Prowadzenie sklepu nie należy do łatwych zadań! W końcu zawsze musisz być odpowiednio wyposażony w konkretną ilość towaru, tak aby nie zawieść swoich klientów. Jeżeli będziesz miał duży wybór asortymentu, zyskasz pewność, że ci chętnie do Ciebie wrócą, a także polecą Twoją firmę bliskim sobie osobom. W szczególności ważne jest wyposażenie się w odpowiednie produkty, kiedy zbliża się wzmożony sezon sprzedażowy, na przykład przed świętami. Co zrobić, gdy nie masz miejsca w swoim magazynie na przechowywanie tak dużej ilości asortymentu? W takiej sytuacji koniecznie postaw na nasze profesjonalne schowki magazynowe!

Przechowywanie produktów handlowych

W Magazynowni24 mogą być przechowywane różnorodne produkty, takie jak odzież, meble, elektronika, sprzęty RTV i AGD, samochody, rowery, narzędzia czy książki, a nawet alkohol. Nasze kontenery morskie, w których zorganizowane są schowki magazynowe mają różnorodną wielkość, a ta może być nawet indywidualnie dopasowywane do potrzeb każdej osoby. To sprawia, że zmieścisz w nich nawet kilka dostaw poszczególnych produktów, które poczekają na to, aby stanąć na półkach w Twoim sklepie. Jest to dobra propozycja w szczególności dla sprzedawców, którzy sprowadzają towar z odległych rejonów świata, na przykład z Chin lub kiedy w hurtowni odbywa się sezonowa wyprzedaż.

Dopasuj rozmiar magazynu do swoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz nawet niestandardowe, wielkogabarytowe magazyny, w których możesz przechowywać poszczególne produkty, na przykład w kartonach. Na Twoje indywidualne zamówienie wewnątrz możemy stworzyć praktyczne półki, które umożliwią Ci stały dostęp do poszczególnych produktów. Podczas układania asortymentu, zwróć uwagę na to, aby zawsze mieć dostęp do najważniejszych przedmiotów, czyli tych, które będą Ci potrzebne jak najprędzej. Z naszych magazynów samoobsługowych chętnie korzystają właściciele sklepów sportowych, z elektroniką, alkoholami czy też zniczami, kwiatami i rowerami. Bardzo często korzystają z nich sprzedawcy towarów sezonowych, kiedy tuż przed „bumem sprzedażowym” trzeba zgromadzić odpowiedni zapas towaru.

Przechowalnia towarów

Magazyn samoobsługowy ze stałym dostępem

Nasze samoobsługowe magazyny są dostępne dla poszczególnych klientów przez całą dobę. To oznacza, że możesz poszerzyć asortyment w swoim sklepie, również nocą, aby przygotować się do wielkiego dnia wyprzedaży. Nie musisz obawiać się również o bezpieczeństwo przechowywanych produktów. Teren w okół kontenerów jest bowiem nieustannie monitorowany, dzięki czemu Twój asortyment będzie całkowicie bezpieczny. A w razie takiej potrzeby, możemy również pomóc Ci z transportem poszczególnych produktów. Załatwimy to szybko, dzięki czemu nie będziesz miał żadnych strat związanych z brakiem produktów w swoim sklepie. Nasze magazyny wynajmujemy nie tylko firmom, ale również osobom prywatnym, aby zapewnić im możliwość przechowywania ich dobytku, na przykład podczas przeprowadzki czy w trakcie podróży.