Przechowywanie mebli podczas remontu - Magazynownia24.pl
Magazynowanie sprzętu sportowego
Magazynowanie sprzętu sportowego poza sezonem
10 grudnia 2020
Schowki dla studentów
Schowki dla studentów
3 listopada 2020

Co zrobić z meblami na czas remontu?

Niezależnie czy lubisz remontować swoje mieszkanie czy nie, prawda jest taka, że czasem po prostu trzeba to zrobić. Niestety, odmalowanie ścian i sufitów, w umeblowanym w pełni salonie nie jest takie proste (przynajmniej bez zniszczenia mebli). Wszystkie sprzęty trzeba jakoś zabezpieczyć, notorycznie przesuwać albo przestawić gdzieś, czasem nawet na dłuższy czas.

Na szczęście, tutaj z pomocą przychodzi Magazynowania24, oferując proste, bezpieczne i wygodne rozwiązanie. Przechowywanie mebli w schowkach magazynowych na czas remontu i nie tylko.

Przechowalnia mebli

Zastanów się co zrobić z meblami przed przystąpieniem do remontu.

Zaplanowanie sposobu przechowywania swoich mebli i przygotowanie pokoju do remontu przed przystąpieniem do pracy znacznie się opłaci na dłuższą metę. Dzięki przeniesieniu swoich rzeczy do tymczasowego schowka będziesz mógł/a swobodnie poruszać się po pomieszczeniu bez martwienia się, że biała farba z pędzla ubrudzi Twoją piękną czarną sofę…

Co więcej, wykorzystanie przechowalni w celu zabezpieczenia swoich mebli lub innych przedmiotów pozwoli Ci też przyśpieszyć postęp prac – wszak malowanie ścian jest znaczenie łatwiejsze, gdy nie musisz co chwila przesuwać szafek, żeby dotrzeć do każdego miejsca. Pędzel, wiadro z farbą, drabina i folia na podłogę (jeżeli jej też nie wymieniasz) powinny być wszystkim co znajduje się remontowanym pomieszczeniu, oczywiście jeżeli chcesz wykonać pracę szybko i dokładnie.

Meble podczas remontu
Omijanie mebli podczas remontu to prawdziwa udręka.

Jak już przeniesiesz swoje meble do naszej przechowalni, możesz bezstresowo przystąpić do pracy. Jeżeli remont zajmie Ci dłużej niż planowałeś/aś, lub jeśli będziesz chciał odnowić też inne pomieszczania zawsze możesz bez problemowo przedłużyć okres wynajmu magazynu lub zwiększyć wynajmowaną przestrzeń. Na dowolny okres, bez żadnych dodatkowych formalności. Jesteśmy elastyczni.

Gdy już skończysz remont

Niektóre narzędzia mogą być niebezpieczne w niepowołanych rękach, dlatego koniecznie trzeba je bezpiecznie przechowywać. Na pewno nie zechcesz przecież, żeby trzy letni syn gości przez przypadek znalazł Twoją wiertarkę ,zarówno dla dobra dziecka jak i… wiertarki.

Przechowywanie narzędzi w magazynie to świetny sposób, na odpowiednie zabezpieczanie sprzętu. Kontrolujesz dostęp do każdego schowka, który wynajmiesz, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoje narzędzia będą leżały bezpiecznie i spokojnie czekały na kolejne użycie.

A jeśli potrzebujesz firmy, która w profesjonalny sposób zorganizuje cały proces przeprowadzki to zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą przeprowadzek: Przeprowadzki

Dodatkowo, nasza przechowalnia oferuje odpowiednie warunki klimatyczne do przechowywania sprzętu dzięki czemu zostawiając w nich swoje narzędzia chronisz je przed wilgocią i rdzewieniem, co pozwala na dłuższą metę zaoszczędzić pieniądze, szczególnie jeżeli alternatywą byłoby np. pozostawienie ich na tarasie lub balkonie.

W naszej Magazynowni znajdziesz schowki w różnych rozmiarach, w tym takie, które w sam raz nadają się do przechowywania narzędzi remontowych. Co więcej, istnieje możliwość wyposażenia schowków w specjalne półki, dzięki którym łatwiej będzie Ci wszystko ładnie poukładać. Pamiętaj też, że na terenie naszych magazynów istnieje możliwość skorzystania z wózka, który pozwoli uniknąć dźwigania ciężkiego sprzętu między twoim autem a schowkami.

W takim razie pamiętaj – gdy musisz przechować drogie narzędzia czy cenne dla Ciebie meble, tymczasowy schowek w naszej Magazynowni pomoże Ci to zrobić sprawniej i bezpieczniej.

No i kto wie, może gdy doświadczysz nowej prostoty remontu z pomocą naszych magazynów, to najdzie Cię chęć na dalsze dekoracje! Zapraszamy.