Magazynowanie sprzętu sportowego poza sezonem - Magazynownia24.pl
Magazynowanie w różnych sytuacjach życiowych
Przechowywanie rzeczy
29 grudnia 2020
Przechowywanie mebli
Przechowywanie mebli podczas remontu
16 listopada 2020

Magazynowanie sprzętu sportowego poza sezonem

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem narciarstwa w górach czy windsurfingu nad morzem, Magazynownia24 może pomóc Ci z przechowaniem Twoich przedmiotów sportowych. Sport i aktywności sezonowe jak np. biwakowanie, surfing lub jazda na nartach, są ograniczone do pewnego okresu w roku. Co jednak zrobić ze sprzętem poza sezonem, gdy nie ma z niego większego pożytku? Magazynowanie go w specjalnie wyznaczonym na niego miejscu w Magazynowni24 to prawdopodobnie jedno z najlepszych możliwych rozwiązań.

Dobrze wiemy, że sam zakup sprzętu sportowego i wypoczynkowego wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego chcemy Ci pomóc utrzymać go w optymalnej kondycji tak długo jak to tylko możliwe. Bez znaczenia, czy jest to rower, namiot, czy deska surfingowa, w Magazynowni Twój sprzęt jest bezpieczny i gotowy do akcji gdy tylko będziesz go potrzebował.

Przechowalnia sprzętu sportowego

Narty, deski, kije golfowe czy inne sportowe wyposażenie zazwyczaj jest nieporęczne i zajmują cenne miejsce w domu, które można by znacznie lepiej wykorzystać choćby na przedmioty codziennego użytku. Nie po to przecież kupujemy duże mieszkanie czy dom, żeby w końcu zagracić je sprzętem używanym tylko w pewnym okresie.

Przykładowo, narty dla trzech osób, nie wyglądają zbyt dobrze postawione w rogu pokoju (nie wspominając nawet o tym, że znacznie utrudniają sprzątanie i codzienne życie). Zamiast zagracać sobie nimi mieszkanie i utrudniać życie na co dzień, poza sezonem bez problemowo i niskim kosztem można je przenieść do schowka w naszej Magazynowni, gdzie będą bezpiecznie czekały aż będziesz ich potrzebować.

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna jakiej wielkości magazyn będzie odpowiedni dla Twoich zapotrzebowań, skontaktuj się z nami!

Sprzęt przeznaczy do walki z żywiołem ale nie z wilgocią w Twoim garażu.

Kupowanie dobrego sprzętu sportowego takiego jak snowboard, deska do windsurfingu czy rower to inwestycja na wiele lat. Szkoda więc byłoby gdyby przez złe warunki przechowywania (takie jak np. wilgoć lub nasłonecznienie) nasza inwestycja po roku lub dwóch okazała się niezdatna do użytku.

Nasze magazyny samoobsługowe umożliwiają przechowywanie sprzętu sportowego przez wiele lat w odpowiednich dla niego warunkach. Magazynownia24 pomoże Ci uchronić Twoje namioty przed uszkodzeniami związanymi z wilgocią i kurzem, rowery przed zardzewiałymi łańcuchami i zabłoconą ramą, a także większością innych możliwych do wyobrażenia sobie uszkodzeń związanych z przechowywaniem.

Magazynowanie rowerów

Przechowywanie w naszym magazynie to czystość i bezpieczeństwo dla Twojego sprzętu sportowego i komfort codziennego życia dla Ciebie.

Przechowywanie nart i desek. Zawsze dostępne magazyny

Jeżeli jesteś sportowym zapaleńcem to zapewne ostatnią rzeczą, którą chciałbyś przegapić jest spontaniczny weekendowy wyjazd na narty po pierwszym od lat opadzie śniegu…

Współpracując z nami nie masz się o co martwić. Twój sprzęt jest zawsze łatwo dostępny, możesz z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy, a co za tym idzie masz możliwość wyjazdu na sportowe szaleństwo kiedy tylko najdzie Cię na to ochota.

Magazynownia24 jest otwarta siedem dni w tygodniu w dowolnej dogodnej dla Ciebie porze.

Co więcej, korzystając z naszych schowków znacznie łatwiej będzie Ci sensownie pogrupować sprzęt. Możesz wykorzystać odpowiednio oznaczone kartony na przeznaczonych do tego pułkach sprawią, że nigdy więcej nie będziesz musiał się denerwować, że nie możesz znaleźć swoich gogli narciarskich w bałaganie zakurzonego poddasza.

Bezpieczne miejsce do przechowywania ekwipunku sportowego i wypoczynkowego

Przechowywanie sprzętu w garażu lub szopie posiadającej jedynie niewielkie lub zerowe zabezpieczeniami zwiększa ryzyko, że Twój ukochany sprzęt, z którym spędziłeś najlepsze wakacyjne chwile zostanie na zawsze skradziony lub uszkodzony.

Teren wokół naszych magazynów jest monitorowany przez całą dobę, a każdy schowek jest wewnątrz oświetlony, zabezpieczony kłódką, którą sam montujesz.

Dzięki takim zabezpieczeniom decydując się na przechowywanie swojego sprzętu sportowego znacznie poprawiasz jego bezpieczeństwo i zmniejszasz szanse, że trafi on w niepowołane ręce.