Przechowywanie motorów, rowerów i sprzętu ogrodowego
Magazynowanie towaru handlowego
Dodatkowe miejsce na towar handlowy
22 lutego 2021
Garaz na motocykl
Przechowywanie motocykla poza sezonem
31 stycznia 2021

Przechowywanie motorów, rowerów i sprzętu ogrodowego

Niestety, gotowej przestrzeni nie da się rozciągnąć! Właśnie dlatego wiele osób cierpi z powodu braku miejsca w swoim przydomowym garażu lub w piwnicy. Na szczęście, są sposoby na to, aby uporać się z tym problemem. Możesz nam powierzyć zbędne na co dzień,  a jednak potrzebne przedmioty i cieszyć się dodatkową, wolną przestrzenią. 

Przydomowy garaż często jest zawalony zbędnymi przedmiotami. Wrzuca się tam wszystko, co w danym momencie nie jest potrzebne. Wcale nie musi tak być. Może stać się przestronnym miejscem, w którym będziesz mieć dostęp do ważnych urządzeń i maszyn, bez konieczności przerzucania tony świątecznych ozdób, rowerów, opon czy sprzętu ogrodowego. A może wreszcie będziesz mógł w nim trzymać auto? Czy nie po to właśnie został stworzony? Niestety najczęściej garaż po niedługim czasie z fajnej wygodnej przestrzeni na samochód czy rowery zamienia się w składzik, w którym jest zarówno wszystko jak i nic.
Nie musi tak być! Postaw na sezonowe magazynowanie swoich przedmiotów, a przekonasz się na własnej skórze, jakie to wygodne i praktyczne. 

Przechowywanie rowerów i motorów

Rowery i motory przydają się nam w określonych porach roku – wiosną, latem oraz częściowo jesienią. Aby z nich korzystać zazwyczaj konieczna jest odpowiednia pogoda – bez deszczu, ani wiatru, a tym bardziej mrozu czy opadów śniegu. To oznacza, że tego typu sprzęt jest całkowicie zbędny zimą, kiedy temperatury są coraz niższe, a tym samym nie udajemy się na wycieczki rowerowe czy motocyklowe. Kiedy w naszym domu mieszka kilkuosobowa rodzina, nagle w garażu zaczyna brakować miejsca. Przez to nie może on spełniać swojej podstawowej funkcji, jaką jest parkowanie samochodu. W takich sytuacjach warto zaufać specjalistom i postawić na przechowywanie sprzętu rowerowego i motorów w praktycznym kontenerze magazynowym.

Przechowywanie sprzętu ogrodowego

Grabie, łopaty, kosiarki, nawozy, szpadle… Sprzęt ogrodowy to temat rzeka! W szczególności przydaje się wiosną, latem oraz jesienią, kiedy trwa największy etap wzrostu roślin. Aby w Twoim ogrodzie zawsze było pięknie, należy odpowiednio zadbać o krzewy, drzewa, kwiaty, a także samą trawę. Właśnie dlatego nie ma w tym niczego dziwnego, że stawiasz na profesjonalne narzędzia, które ułatwią Ci pielęgnację poszczególnych roślin. Jednak zimą, większość sprzętów nie będzie Ci potrzebna. Po co mają zalegać w przydomowym garażu i zajmować cenne miejsce? Warto wykorzystać oferowane przez nas rozwiązanie i cieszyć się przestrzenią. Po prostu zamów niedrogi schowek magazynowy. Możesz dowolnie wybrać jego wielkość i zdecydować się na taki, który pomieści Twoje wszystkie akcesoria ogrodowe.

Przechowywanie samochodów

W przydomowym garażu najczęściej znajduje się miejsce na rodzinny samochód. Jeżeli jednak jesteś właścicielem, na przykład zabytkowego pojazdu, który wymaga specjalnych warunków i odpowiedniej opieki, Twój garaż może nie być wystarczający do tego, aby zaparkować w nim dwa pojazdy.

Magazynowanie samochodów

Oczywiście zabytkowy wóz nie może stać na zewnątrz! Wtedy byłby narażony na wiele niebezpiecznych i szkodliwych czynników, takich jak zmienne warunki atmosferyczne i bardzo szybko z pięknego zabytku mógłby zamienić się w kupkę rdzy. Również w tym przypadku idealnym rozwiązaniem są nasze magazyny. Możesz wynająć kontener o sporym metrażu, w którym zmieści się nie tylko Twoje zabytkowe auto, ale także, na przykład motor czy rowery! Co ważne, przechowywane przedmioty są u nas bezpieczne, a teren nieustannie monitorowany.
Przechowywanie zabytkowego samochodu na świeżym powietrzu może się okazać katastrofą.