Magazyn self storage dla restauracji - przechowywanie niepotrzebnych mebli - Magazynownia24.pl
Przeprowadzka a magazyny samoobslugowe
Najczęściej popełniane błędy podczas przeprowadzki
28 września 2021
Magazyn samoobsługowy na materiały marketingowe
Magazyn samoobsługowy na materiały marketingowe
24 stycznia 2022

Magazyn self storage dla restauracji – przechowywanie niepotrzebnych mebli

Gastronomia to branża, która rządzi się swoimi prawami. Inaczej działa w okresie wiosenno-letnim, a także jesienno-zimowym. Kiedy na dworze jest ciepło, wiele restauracji decyduje się na prowadzenie zewnętrznych ogródków restauracyjnych. Co jednak zrobić z ich wyposażeniem jesienią oraz zimą? Podpowiadamy.

Ogródki restauracyjne cieszą się bardzo dużą popularnością. Wiele osób chce bowiem jeść posiłki czy pić kawę na świeżym powietrzu. To bardzo relaksujące, dlatego nie ma w tym niczego dziwnego, że wiele restauracji decyduje się właśnie na taki krok. Jesienią oraz zimą, mają jednak trudności z magazynowaniem wyposażenia ogródków. W końcu nierzadko jest to wiele stołów, krzeseł czy lamp, które nie mieszczą się na restauracyjnym zapleczu. Co zatem z nimi zrobić?

Przechowywanie wyposażenia ogródków restauracyjnych w magazynach samoobsługowych

Na wyposażenie ogródków restauracyjnych składają się nie tylko stoły oraz krzesła, ale również ich okrycia, czyli obrusy i wazony na kwiaty, świeczniki czy inne dekoracje. Dodatkowo w przestrzeni zewnętrznej nierzadko pojawiają się także wielkie donice, w których umieszcza się żywe kwiaty. Jesienią i zimą mogłyby ulec uszkodzeniu, a więc powinny również być przechowywane wewnątrz pomieszczeń. Nierzadko są to także parasole czy przestronne namioty, które po złożeniu również zajmują dość wiele miejsca. Gdzie to wszystko przechowywać? Najlepiej jest znaleźć jedno miejsce, w którym znajdzie się całość, ponieważ to znacznie ułatwi transport. Rozwiązaniem mogą okazać się przestronne schowki magazynowe. Więcej na temat tego czym jest self storage.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Samoobsługowe schowki magazynowe typu self storage są dostępne w wielu różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu klient może bez trudu dobrać taki, który pomieści wszystkie jego przedmioty. Ponadto jest to również miejsce niezwykle bezpieczne, ponieważ plac jest właściwie chroniony przed niepowołanymi gośćmi. Wybierając zatem jeden z naszych schowków zyskujesz pewność, że przechowywane przez Ciebie przedmioty będą właściwie chronione, a przede wszystkim będą bezpieczne do kolejnego sezonu. Dodatkowo jest to również bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ wypożyczenie takiej powierzchni magazynowej na długi czas nie jest kosztowne. Zapoznaj się z szczegółową ofertą magazynów samoobsługowych