Przechowywanie rzeczy podczas podróży kamperem
Przechowywanie nadmiarowej odzieży - garderoba
Przechowywanie letniej/zimowej garderoby
14 sierpnia 2021
Przeprowadzka a magazyny samoobslugowe
Najczęściej popełniane błędy podczas przeprowadzki
28 września 2021

Podróż kamperem? Tutaj przechowasz cenne przedmioty

Pora rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Nie wiesz jednak, gdzie przechować swoje cenne przedmioty? Nic straconego! Idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie magazyny samoobsługowe nazywane także self storage. Świetnie sprawdzą się w przypadku wszystkich osób, które planują podróż kamperem.

Podróż kamperem jest bardzo ekscytująca. Często trwa wiele tygodni, a nawet miesięcy, a podróżujący przemierzają cały świat. Nie chcą jednak zostawiać swojego dobytku na pastwę losu. Nierzadko postanawiają wynająć swoje mieszkanie, tak aby samo na siebie zarabiało. W takiej sytuacji niewątpliwie muszą również je opróżnić ze swoich rzeczy. Magazyny do przechowywania są do tego idealne!

Gdzie zostawić rzeczy podczas podróży kamperem?

Nie warto odkładać swoich marzeń na później. Jeżeli czujesz, że to idealna pora na to, żeby ruszyć w świat kamperem – niech nic Cię nie powstrzymuje! Dziś wiele obowiązków służbowych można wykonywać zdalnie, a więc nie ma obaw o to, że nie uda Ci się tego ustalić z Twoim szefem. Wystarczy Ci sprawny laptop oraz stałe połączenie do sieci, co nie jest żadną trudnością w większości krajów europejskich. Jeżeli jednak chcesz gdzieś przechować swoje cenne przedmioty, takie jak biżuteria, AGD i RTV, meble, książki czy ubrania – możesz swobodnie postawić na magazyny samoobsługowe self storage, które są wręcz stworzone do tego typu zastosowania. Tam Twoje rzeczy będą bezpiecznie czekały na Twój powrót.

Jedziesz przez Polskę i zastanawiasz się gdzie zostawić rzeczy, które na tą chwilę nie są potrzebne?


Na to często zadawane pytanie: udzielmy szybkiej i prostej odpowiedzi: w przechowalni Magazynownia24.pl.
Jak się okazuje nasz schowki magazynowe przydatne są również dla tych, którzy podróżując po Polsce szukają miejsca do pozostawienia części ze swoich rzeczy zabranych w podróż. Można czasowo zostawić deski surfingowe, które w trakcie podboju wybrzeża były bardzo przydatne ale już kiedy jedziemy w góry nie koniecznie muszą zajmować miejsce. Podobnie sytuacja ma się w przypadku przewożenia rowerów, quadów skuterów nie tylko wodnych, czy nawet części wyposażenia kampera. W takiej sytuacji nieodzowne okazują się nasze schowki, które ze względu na swoją lokalizację w centrum polski są idealną bazą „przeładunkową”.

Jak przechowywać dobytek w magazynach?

Przede wszystkim na samym początku powinieneś wybrać właściwy rozmiar schowka magazynowego. To ważne, ponieważ dzięki temu bez żadnych trudności uporządkujesz swoje cenne rzeczy. Warto te mniejsze spakować w kartony, ponieważ to umożliwi Ci ich odpowiednie ułożenie. Oczywiście do takiego schowka możesz również włożyć regały z półkami, które umożliwią Ci dostęp do poszczególnych przedmiotów w każdej sytuacji. Wtedy kartony nie będą stały jedne na drugich, co dodatkowo będzie zabezpieczeniem dla przechowywanych przedmiotów. O tym jak przechowywać książki przeczytać można w tym artykule: Zasady właściwego przechowywania książek

Niezależnie od tego, na jak długą podróż się wybierasz, kontener do przechowywania na pewno Cię nie zawiedzie. Pamiętaj o tym, że długoterminowe magazynowanie jest bardzo opłacalne pod względem cenowym!