Gdzie ukryć świąteczne prezenty? - Magazynownia24.pl
Magazynowanie łodzi
Gdzie przechowywać łódź?
3 marca 2021

Inspiracją do napisania tego wpisu była historia jednej z naszych Szanownych Klientek, która wynajęła u nas schowki magazynowe [Pozdrawiamy;)]. Za jej zgodą, nieznacznie zmieniając imiona postanowiliśmy przedstawić tą „historię”, która może i dla Ciebie będzie inspiracją

Twoje dzieci w okresie przedświątecznym zamieniają się w Sherlocka Holmesa i węszą jak psy gończe w całym domu? Nie pozwól im zepsuć niespodzianki! Przekonaj się, gdzie możesz ukryć świąteczne prezenty.


Poznajcie sposób naszych bohaterów

Marysia i Paweł uwielbiają Boże Narodzenie! Czas strojenia domu, ta wyjątkowa atmosfera i oczywiście prezenty! Ich dzieci – Wiola i Kacper w szczególności umiłowali sobie zabawę w szukanie prezentów przed świętami. Ten rok jednak będzie inny. Marysia i Paweł postanowili, że ich pociechy nie zepsują niespodzianki, a o tym, co dostaną w tym wyjątkowym czasie przekonają się dopiero 24 grudnia! Małżeństwo postawiło zatem na kontener magazynowy, który wynajęli na kilka dni. W naszej Magazynowni to żaden problem, ponieważ podchodzimy bardzo elastycznie do czasu wynajmowania kontenerów.

Magazyny samoobsługowe na różne potrzeby.

Sprawdź jakiego rozmiaru schowki można u nas zarezerwować.

Marysia poszła o krok dalej i korzystając z okazji kupiła dla swojego męża wymarzoną gitarę. Porozumiewając się z nami w sekrecie, wynajęła jeszcze jeden kontener w korzystnej cenie. Tym sposobem cała rodzina miała niezapomniane święta, ponieważ Paweł również nie pozostawił swojej ukochanej bez niespodzianki!

Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy wziąć w tym częściowo udział i że mamy takich kreatywnych i pomysłowych Klientów. Pozdrawiamy