Magazyn jako garaż na zabytkowy samochód - Magazynownia24.pl
Magazyn na sprzęt i materiały na czas prowadzenia prac w innym mieście
Magazyn na sprzęt i materiały na czas prowadzenia prac w innym mieście
7 lipca 2022
Magazyn dla sklepu internetowego i punkt odbioru przesyłek dla kurierów
Magazyn dla sklepu internetowego i punkt odbioru przesyłek dla kurierów
27 września 2022

Jesteś prawdziwym pasjonatem motoryzacji i marzysz o tym, żeby być właścicielem zabytkowego samochodu? Jedyne co powstrzymuje Cię przed zakupem, to brak miejsca do przechowywania tego bajecznego pojazdu? To żaden problem – magazyny samoobsługowe są idealnym rozwiązaniem!

Magazyn samoobsługowy może stać się garażem również dla Twojego zabytkowego samochodu. Jak wiadomo, tego typu pojazd nie powinien stać na zewnątrz, gdzie będzie narażony na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy intensywne promieniowanie słoneczne. Aby lakier zachował się w jak najlepszym stanie, samochód warto schować pod dachem. Jeżeli nie masz miejsca w swoim przydomowym garażu lub po prostu mieszkasz w bloku – nic straconego. Nie musisz rezygnować ze swoich marzeń. Zabytkowy samochód możesz zaparkować w kontenerze magazynowym!

zob. także Przechowywanie motocykla poza sezonem


Zabytkowy samochód w kontenerze

Kontener to tak naprawdę idealne miejsce na garaż. Jest zadaszony, a więc chroni przed deszczem, ponadto posiada szczelne ściany, dzięki czemu do wnętrza nie dostaje się wiatr czy śnieg. Auto jest zatem chronione przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a także jest to również bariera przed promieniowaniem słonecznym. Wewnątrz można z powodzeniem prowadzić prace remontowe. Jeżeli zatem zakupiony przez Ciebie samochód nie jeździ, w kontenerze magazynowym możesz urządzić sobie niewielki warsztat.

Prace nad doprowadzeniem pojazdu do stanu używalności możesz prowadzić również wieczorami i nocą, ponieważ w środku jest prąd, dzięki czemu możesz podłączyć lampę, która doświetli poszczególne części pod maską.

W kontenerze możesz nie tylko wyremontować i wymienić niedziałające części. Możesz również polakierować na nowo swój zabytkowy pojazd. Polecamy wynająć kontener dowolnej wielkości, dzięki czemu wewnątrz zmieści się nie tylko Twój samochód, ale również niezbędne do pracy urządzenia i materiały.

Może Cię zainteresuje także: Przechowywanie motorów, rowerów i sprzętu ogrodowego